Neden Kaoğlu Yapı

 • Doğru Lokasyon

  Kaoğlu Yapı olarak 2000 yılından bu yana insanları ev sahibi yapmanın yanında onlara daha kaliteli yaşam alanları sunmanın çabasını veriyoruz. Bunun için de doğru lokasyonlarda, doğru projelerle insanları konut sahibi yapmak en önemli önceliğimiz. Bütün projelerimizde inşaat lokasyonlarını hep ince eleyip sık dokuyarak belirledik. Bundaki tek amacımız da insanlarımıza zaman ilerledikçe değer kazanan evler üretmekti. Şimdiye kadar bütün projelerimizde bunu başardık ve Kayserili hemşerilerimiz sadece ev değil, her geçen gün daha da değerlenen ev almanın ve yatırım yapmanın avantajını yakaladılar.

  Doğru Lokasyon
 • Doğru Daire Tipi ve Kaliteli Malzeme

  Kaoğlu Yapı olarak bütün inşaatlarımızda müşteri ihtiyaçlarına göre çalışmalar yapmaktayız. Ev gibi hem ömürlük hem de büyük miktar paraların ödendiği alışverişlerde herkes kaliteli malzemelerin kullanıldığı kullanışlı daireler arar. Biz de bütün inşaatlarımızda en kaliteli malzemeleri kullanıp en güvenli evleri yapıyor, insanların ihtiyaçlarına göre doğru daire tipleri ile karşılarına çıkarak onlara en huzurlu ve mutlu bir şekilde oturacakları veya kârlı yatırım yapma imkanı sağlayacak yaşam alanlarını sunuyoruz.

  Doğru Daire Tipi ve Kaliteli Malzeme
 • Vaktinde Teslimat

  Kaoğlu Yapı olarak 41 yıllık inşaat sektörü ve 20 yıllık daire yapıp teslim etme tecrübesi ile en büyük amacımız; güvenip ömürlük alışverişlerinde bizi tercih eden müşterilerimizi her konuda memnun etmektir. Bu doğrultuda en kaliteli malzemeleri kullanarak ürettiğimiz yaşam alanlarını vaktinde teslim etmek en büyük övünç kaynağımızdır. Her ne olursa olsun temel prensibimiz ürettiğimiz konutları belirlediğimiz tarihlerde vaktinde teslim etmektir. Kaoğlu Yapı güvencesi ile hem ev hem de mutlu ve huzurlu yaşam alanları alarak kârlı yatırımlar yapacağınızı bir kez daha yineliyoruz.

  Vaktinde Teslimat

+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.