Online Görüşme

Kaoğlu Yapı olarak Kayseri’de ev almak isteyen ailelerimizi dönemin zor şartlarında, kişiye özel hizmet anlayışıyla ev sahibi yapmak istiyoruz. Bunun için Kayseri’de yaptığımız konut projeleri ile ilgili satış danışmanlarımız ile yapacağınızonline görüşmelerde projelerimiz hakkındaki tüm detayları öğrenebilir, satılık dairelerimizin kat planlarını inceleyebilir, örnek dairemizi online olarak gezebilir ve danışmanımız ile birlikte size özel ödeme planı oluşturabilirsiniz. Satışta olan konut projelerimizden ev sahibi olmak için aşağıdaki iletişim formundan uygun olduğunuz gün ve saati seçerek bizimle irtibata geçebilir ve Kayseri’de yeni bir ev sahibi olabilirsiniz.

Online Görüşme

Bu Hizmeti Nasıl Alabilirim?

1 - Formu Doldurun

Sizinle iletişime geçebilmek için uygun olduğunuz tarih ve saati seçerek formu doldurun.

2 - Sizi Arayalım

Online Görüşme teyidi ve konut projesi beklentileriniz için sizinle bir ön görüşme yapıyoruz.

3 - Online Görüşme

Sunum günü ve saati geldiğinde, sizlere özel hazırladığımız konut projelerimizin sunumları üzerinde anlatım yaparak sizlere satılık ev alımı karar aşamasında zaman kazandırıyoruz.

4 - Sonuç

Online Görüşme konferansı esnasında veya sonucunda, Kayseri Kocasinan, Erkilet ve Yakut Mahallesi’ndeki konut projelerimizi görmek ve satılık konutlarımızdan ev sahibi olabilme fırsatını kaçırmamak için randevu alabilirsiniz.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.