SALKIM GARDEN

Kayseri’nin en keyifli yerleşim yerlerinden biri olan Talas’ta Modern, sıradışı ve konforlu yaşam sizleri bekliyor.

Kaoğlu Yapı Salkım Garden konut projesi,2+1 90 m2 ve 3+1 170 m2satılık lüks daireleriyle sizlere tam donanımlı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Eşsiz manzarası ve konumu ile alırken kazanabileceğiniz bir proje olan Salkım Garden çok farklı…

Seçkin mimarisi ve kullanıcı dostu olarak tasarlanan satılık lüks dairelerimiz, size ve ailenize aradığınız huzurlu yaşamın kapılarını aralayacak. Panoramik geniş balkonları, giyinme bölümü,31. Sınıf laminat parke ve dolaplar,merkezi ısıtma sistemi ve kombi seçeneği ile vazgeçemeyeceğiniz bir konfor sunan yeni projemiz, açık otopark, çocuk oyun alanları ve son teknoloji güvenlik kameraları ile de bütün beklentilerinizi karşılayacak.

Daireler arası ses izolasyon ile mahremiyetinizi artıracak olan satılık daireler, taş yünü izolasyon ile de enerji giderlerinizi minimuma indirecek.Talas konut projelerinden Salkım Garden konut projesi, farklı konsepti, modern ve konforlu yaşam alanlarıyla sizlere mutlu ve huzurlu yarınlar vadediyor.
SALKIM GARDEN
SALKIM GARDEN
Kaoğlu Yapı, yaklaşık 20 yıllık bir birikimle doğru lokasyonlarda, doğru projelerle, kaliteli malzeme kullanarak ürettiği konutları vaktinde teslim ederek müşterilerini ev sahibi yapar.

DİĞER PROJELER
    <%set prjler=bag.execute("select * from projeler where aid="& duy1("aid") &" order by sira desc") while not prjler.eof %>

+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.