Anasayfa Projeler Gayrimenkul

Kaoğlu Yapı Kayseri Gayrimenkul

Kaoğlu Yapı olarak yaklaşık 40 yıllık tecrübemizle daha yaşanabilir, kaliteli ve konforlu ev ve işyerleri üreterek müşterilerimizi ev ve işyeri sahibi yapıyoruz.

Düzenlediğimiz çeşitli kampanyalarla şimdiye kadar yüzlerce vatandaşımızı ev sahibi yaparken, maddi durumu yeni bir ev veya işyeri almaya imkân tanımayan vatandaşlara ise ev takas kolaylığı sağlıyoruz. Takas için eski ev veya işyeriniz, arsalarınız veya diğer gayrimenkulleri kullanabilirsiniz.

Kaoğlu Yapı olarak, ürettiğimiz daha yaşanabilir konut veya işyerini takas imkânıyla sizlerin hizmetine sunarak hem yeni ev ve işyeri sahibi olmanızı hem de ev ve işyerlerinizi yenileme fırsatı tanıyoruz.

Böylece hem yenileme imkânı bulamadığınız ev veya işyerlerinizi yeniliyor hem de mevcut ev ve işyerinizi düşük ekspertiz değerinden değil, gerçek ve güncel değerinden alarak sizleri maddi kayıplardan koruyoruz. Böylece eski evinizi değerinde satarak hem alırken hem de satarken kazanma şansını yakalıyorsunuz.

Takas imkânıyla yeni bir daire almak için yeni ve külfetli bir bütçeye gerek kalmazken, yüksek borç altına ve strese girmeden ev ve işyerinizi de yenilemiş oluyorsunuz.

Takas şartlarını öğrenmek için Kaoğlu Yapı’ya gelerek detaylı bilgi sahibi olabilir ve takas imkânından faydalanabilirsiniz.

Gayrimenkul Talep Formu

Siz de ev veya işyeri sahibi olmak, takas ve diğer fırsatlardan yararlanmak için bilgi talep formumuzu doldurabilirsiniz

Kaoğlu Yapı Gayrimenkul