Anasayfa Medya Blog Kaoğlu Yapı’dan Gurbetçilere Özel Konut Projeleri

Kaoğlu Yapı’dan Gurbetçilere Özel Konut Projeleri

Pandemi yasaklarının gevşemesiyle birlikte Kayserili gurbetçiler memleketlerine gelmeye başladı. Özellikle döviz kurunun Türk lirası karşısında değer kazanması ile alım gücü daha da artan gurbetçiler, memleketleri Kayseri’de satılık ev almaya başladı. Kayseri inşaat firmalarından Kaoğlu Yapı da Yakut Mahallesi, Erkilet, Pervane ve Talas’ta birinci sınıf satılık daire yaparak gurbetçilerin beğenisine sunuyor.

Kaoğlu Yapı’dan Gurbetçilere Özel Konut Projeleri | Kaoğlu Yapı

Euro’nun Türk lirası karşısında değerlenmesi gurbetçilerin alım gücünü daha da artırdı. Yasaklar nedeniyle yaklaşık 2 yıldır memleketlerine hasret kalan Kayserili gurbetçiler, dövizin alım gücünün artması nedeniyle artık daha kolay Kayseri’de konut satın alabilecek.

Kayseri’nin en güzel ve özel lokasyonlarında kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun evler üreten Kaoğlu Yapı da gurbetçi vatandaşların memleketlerinden ev sahibi olabilmeleri amacıyla çalışma başlattı.

Kayseri Satılık Lüks Daireler Kaoğlu Yapı’da

Kaoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kavaklıoğlu, en iyi ve garantili yatırımın gayrimenkul almak olduğunu hatırlatarak gurbetçileri Kayseri’de yatırım yapmaya çağırdı. Kaoğlu Yapı olarak Yakut Mahallesi, Erkilet, Pervane ve Talas gibi Kayseri’nin en çok revaç gören bölgelerinde konut projeleri yürüttüklerini dile getiren Kavaklıoğlu, “Kayserili gurbetçiler yaklaşık 2 yıllık bir aranın ardından tatil için tekrar memleketlerine geliyorlar. Bu sene Euro kurunun yükselmesiyle birlikte gurbetçilerimizin alım gücü daha da arttı. Dolayısıyla satılık daire almaları daha da kolaylaştı. Kaoğlu Yapı olarak Kayseri’de 2+1 satılık lüks daire, 3+1 satılık lüks daire, 3,5+1 satılık lüks daire ve 4+1 satılık lüks dairelerimizle vatandaşlarımızı ev sahibi yapıyoruz.” dedi.

Kaoğlu Yapı olarak Yakut Mahallesi’nde Betty Life, Pervane’de Betty City1, Betty City2 ve Betty City3, Erkilet’te Yaprak Tema, Talas’ta Salkım Garden konut projelerinin yapımını sürdürdüklerini dile getiren Kavaklıoğlu, daha yaşanabilir, kaliteli ve konforlu bir yaşam için gurbetçilerin acele etmelerini istedi. Kavaklıoğlu, her bütçeye uygun birinci kalite satılık konut almak isteyen gurbetçileri konut projeleri ile ilgili bilgi almaları için Kaoğlu Yapı’ya davet etti.

Kaoğlu Yapı’nın Kayseri’de yapımı devam eden satılık lüks konut projelerini Devam Eden Projeler adresinden detaylı inceleyebilirsiniz.