Betty Life'da Ev Almak Çok Kolay!

Betty Life'da Ev Almak Çok Kolay!

Kayseri’de satılık daire üreterek vatandaşları ev sahibi yapan Kaoğlu Yapı, Betty Life Konut Projesi’nden ev alacakları ayrıcalıklı ve özel ödeme yöntemleri ile hayallerindeki evlere kavuşturuyor.

Yakut Mahallesi’nde yapımı devam eden Betty Life Projesi, sıradışı konseptiyle Kaoğlu Yapı’nın vizyon projesi olarak yükseliyor. Ayrıcalıklı bir yaşam sunacak olan Betty Life’ın örnek dairesini gezerek sunulan ayrıcalıkları görmek de mümkün. Büyük bir titizlikle detayları oluşturulan proje, 2021 yılı Aralık ayında tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilecek.

Betty Life konut projesi giyinme bölümünden kapalı çocuk oyun alanına, spor salonundan terasa kadar detaylandırılarak vatandaşların bütün istekleri karşılandı. 4+1 ve 218 m2 dairelerden oluşan projede birinci sınıf kalitede şık ve lüks malzemeler kullanılıyor. Modern mimarisi ile öne çıkan Betty Life, ayrıcalıklı lokasyonu ile de ev alırken kazanabileceğiniz fırsatlar sunuyor.

Kayseri’deki inşaat firmalarından biri olan Kaoğlu Yapı, yapımı devam eden veya teslim edilen konut projeleri, Kayseri’deki satılık daireler konusunda bilgi almak, örnek dairemizi görmek ve Betty Life projemizi görmek içinkaoglu.com.tr/bettylifeinternet sitemizi ziyaret edebilir veya bizi arayabilirsiniz.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.