Kaoğlu Yapı Hakkımızda

Yenilikçi Olmak İlkemiz

Kaoğlu Yapı olarak inşaat sektöründe 1980’li yıllardan gelen tecrübemiz ile sizlere kaliteli ve yaşanabilir konutlar sunmak için çalışmaktayız.

2000 yılına kadar sektörde işçilik hizmeti veren firmamız, ikinci milenyum ile birlikte kurumsal bir kimlik kazanmış ve iş kollarında çeşitliliğe gitmiştir. İnşaat hizmetlerinin yanı sıra endüstriyel kalıp alt yapısı alanında da hizmet vermeye başlayan firmamız, inşaat sektöründe yakaladığı başarıyı burada da sürdürmüştür.

Kaoğlu Yapı olarak bir yandan yenilikçi bir anlayış ile hizmet verirken, diğer yandan çalışanlarımızın motivasyonunu en üst seviyede tutarak bir aile olduğumuzun bilinci ile hareket ediyoruz. Kendilerine duyduğumuz güvenin karşılığını veren çalışanlarımız, kalite standartlarını gözetip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktadır.

Kaoğlu Yapı olarak inşaat alanında birçok farklı hizmet ile sektörde var olmaya ve üretmeye devam ediyoruz. Hangar, konut, işyeri, AVM gibi farklı binaların inşa edilmesi aşamasında hizmet veren firmamız, değişen müşteri ihtiyaçlarını gözeterek çalışmalarını yürütmektedir. Anahtar teslim binaların yanı sıra ekonomik ya da estetik ayrıntıların ön plana çıktığı modeller de ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Kentsel dönüşüm ve ülkemizin deprem kuşağında olması gerçeklerini aklından çıkarmayan firmamız, sağlıklı ve güvenilir binalar inşa etme prensibinden kesinlikle taviz vermemektedir. Her şeyden önce insan hayatını ön plana koyan firmamız, ekonomik beklentileri öteleyerek çalışmaktadır. İlkelerinden ve kurumsal politikalarından vazgeçmeden özenle çalışan firmamız, her türlü konut ihtiyacının karşılanmasında sizlere hizmet vermektedir.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.