Betty Life'da Sona Yaklaşılıyor

Betty Life'da Sona Yaklaşılıyor

Kayseri inşaat firmalarından Kaoğlu İnşaat'ın vizyon projesi olanBetty LifeKonut Projesi sona doğru yaklaştı. Proje kapsamında ilk bloğun inşaatında sona gelinirken, ikinci blok ise hızla yükselmeye devam ediyor. 2021 yılının Ekim ayında teslim edilmesi planlanan proje ile vatandaşlar ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralayacak.

Kaoğlu İnşaat'ın Kayseri'nin merkezi noktalarından biri olan Yakut Mahallesi'nde yapımını sürdürdüğü Betty Life Konut Projesi, satılık lüks konut almak isteyenleri hayallerindeki eve kavuşturacak. Satılık 4+1 dairelerden oluşan proje, kullanılan malzeme kalitesiyle müşterilerinin bütün beklentilerini karşılıyor. Vatandaşların örnek daire üzerinden görüp inceleyebildikleri satılık daireler ile hayallerinizdeki kaliteli, konforlu ve modern yaşamı yakalayacaksınız.

Kapalı spor kulübünden, çocuk kulübüne kadar birçok detayın yer aldığı projede birinci sınıf kalite şık ve lüks malzemeler tercih ediliyor. Daire büyüklüklerinin 218 m2 olacağı proje modern mimarisiyle ön plana çıkarken, ayrıcalıklı lokasyonu ile bütün önemli noktalara en kısa zamanda ulaşabilme imkânı sağlıyor.

Kayseri satılık daireler, Kaoğlu Yapı, Kaoğlu Yapı'nın yapımı devam eden konut projeleri, teslim edilen konut projeleri gibi konularda bilgi almak, örnek dairemizi görmek için bizi arayabilir veyakaoglu.com.tr/iletisimadresinden bizlere ulaşabilirsiniz.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.