Betty Life Yaşamınızı Keyfe Dönüştürecek

Betty Life Yaşamınızı Keyfe Dönüştürecek

Betty Life Projesi, Kayseri konut projeleri arasında fark yaratacak özellikleri ile dikkat çekiyor.Kayseri’de satılık evarayanlara modern mimarisi ve eşsiz lokasyonu ile büyük avantaj sunan Betty Life, Kayseri konut projelerinde farkını ortaya koyarak yaşamı keyfe dönüştürüyor.

Kayseri inşaat firmalarındanKaoğlu Yapı’nın vizyon projesi olan Betty Life, Yakut Mahallesi’nde yükseliyor. 218 m2 4+1 dairelerde ferah bir yaşam vadeden Betty Life projesinde birinci sınıf kalitede şık ve kullanışlı malzemeler kullanılıyor. Betty Life, kusursuz, konforlu yaşam alanları ve fark yaratacak özellikleri ile yaşam alanlarını verimli bir hale getiriyor.

Eşsiz lokasyonu ve modern mimarisi ile ayrıcalıklı yaşamın tadını çıkaracağınız Betty Life konut projesi, şehir merkezine 7, Kayseri Forum AVM'ye 6, havaalanına 6, Şehir Hastanesi’ne 12, Erciyes Üniversitesi’ne 12, Kayseri Park AVM’ye 8, Miks AVM’ye 8 ve Otogar’a 14 dakika uzaklıktaki lokasyonu ile her noktaya kolayca ulaşılabilir bir konum sunuyor.

Betty Life, Donanımlı Satılık Daire Arayanlara Göre

Kaoğlu Yapı Genel Müdürü Hakan Kavaklıoğlu, Betty Life’ın yaklaşık 25 yıllık bir tecrübenin ürünü olduğunu belirterek,Kayseri’de satılık dairearayanların her ihtiyacını karşılayacak donanıma sahip olduğunu söyledi. Betty Life’ın sıradışı konsepti ile dikkatleri üzerine çektiğini vurgulayan Kavaklıoğlu, “Betty Life, çok üst düzey bir kalite ve konfor ile vatandaşlarımıza hayallerindeki yaşamın kapılarını aralıyor. Projede ses yalıtımı, spor salonu, kamera sistemi, kapalı çocuk alanı ve giyinme bölümü dolapları gibi birçok donanım da olacak. Bölgesinde büyük bir fark yaratacak bu proje ile vatandaşlarımız alırken kazanacaklar.” ifadelerini kullandı.

Siz de Kayseri’de nitelikli bir daireniz olsun istiyorsanız Betty Life’ın örnek dairesini keşfetmeden ev sahibi olmayın!

Kaoğlu Yapı ve devam eden konut projeleriyle ilgili bilgi almak için bizi arayabilir veya Betty Life Konut Projesini detaylı incelemek içinkaoglu.com.tr/bettylifeadresini ziyaret edebilirsiniz.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.