Bettylife'da Örnek Daire Hazır

Bettylife'da Örnek Daire Hazır

Kayseri’de vatandaşları uygun şartlarda konut sahibi yapan Kaoğlu Yapı’nın yapımını sürdürdüğüBettylifeProjesi’nde örnek daire hazırlanarak görücüye sunuldu.

Yakut Mahallesi’nde yükselen ve Kaoğlu’nun vizyon projesi olan Bettylife Projesi sıradışı konseptiyle dikkat çekiyor. Kaoğlu Yapı Proje Satış MüdürüOktay Günbay, Bettylife’da ayrıcalıklı yaşamın ipuçlarının sunulduğunu söyleyerek, vatandaşları örnek daireleri görmeleri için kahve içmeye davet etti. Bettylife projesinde tüm detayları titizlikle oluşturduklarını dile getiren Günbay, projenin2021 Aralık ayındatamamlanarak vatandaşlara teslim edileceğini vurguladı.

Kayseri’de Satılık Ev Yaparken İhtiyaçları Göz Önünde Bulunduruyoruz

Projede giyinme bölümünden kapalı çok oyun alanına, spor salonundan terasa kadar her detayın düşünüldüğünün altını çizen Günbay, 4+1 ve 218 m2 dairelerde birinci sınıf kalitede şık ve kullanışlı malzeme kullanıldığını anlattı. Bettylife’ın modern mimarisi ile ferahlığın ön planda olduğu lüks bir yaşam sunduğunu dile getiren Günbay, ayrıcalıklı lokasyonu ile gelecek vadettiğine dikkat çekti.

Kayseri’de satılık ev üretirken vatandaşların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduklarını ifade eden Günbay, bundan sonra da değer kazanan evler üretip vatandaşları ev sahibi yapmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Kayseri’deki inşaat firmalarından biri olan Kaoğlu Yapı, devam eden veya bitirilip teslim edilen konut projeleri, Kayseri’deki satılık evler konusunda bilgi almak, örnek dairemizi görmek içinhttps://www.kaoglu.com.tr/bettylifelinkinden bilgi alabilir veyahttps://www.kaoglu.com.tr/iletisimlinki üzerinden iletişim kurabilir veya bizleri arayabilirsiniz.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.