Bettylife, Kayseri’nin İmza Projelerinden Biri Olacak!

Bettylife, Kayseri’nin İmza Projelerinden Biri Olacak!

Kayseri’de satılık daire ve işyerleri yaparak vatandaşları uygun fiyatlarla ev sahibi yapan Kaoğlu Yapı, şehrin gelişmeye en açık bölgesi olan Yakut Mahallesi’ndeBettylife konut projesiile imza projelerinden birini yürütüyor.

Şehrin içinde olup sakinliği ile sıra dışı ve farklı bir konsept sunan Bettylife, iki blok ve 4+1 şeklindeki 112 daireden oluşuyor. Donanımlı sosyal alanları ile dikkat çeken proje, yaşam alanlarını en verimli hale getiriyor.

Kaoğlu Yapı Genel MüdürüHakan Kavaklıoğlu, Bettylife projesinin sektördeki yaklaşık 25 yıllık bir tecrübenin ürünü olduğu, projesinden kullanılan malzemeye kadar üst düzey olduğunun altını çizdi. Bettylife’ın Kaoğlu’nu yap-sat sektöründe şehre tanıtacağını dile getiren Kavaklıoğlu, bu nedenle her ayrıntısında büyük bir emeğin yattığını vurguladı.

Bettylife, Kayseri’de Satılık Daire Arayanların İsteklerini Karşılıyor

Projenin şehrin gelişime ve büyüme açık bir bölgesinde, eski doğumevinin arkasında yükseldiğini belirten Kavaklıoğlu, “Yaklaşık 25 yıllık kazanımlarımız ve müşteri deneyimlerimiz bizlere ne kadar özenli olmamız gerektiğini öğretti. Bettylife da tamamen sıra dışı ve farklı konseptiyle dikkatinizi çekecek. Projemiz brüt 218 metrekare 4+1 olarak iki blok, toplam 112 daire ve 10 dükkândan oluşuyor. Çok üst düzey bir kalitede ve konfor ile vatandaşlarımıza sunacağımız projede; giyinme bölümü dolapları, ses yalıtımı, taş yünü mantolama, spor salonu, kapalı çocuk alanı, kamera sistemi gibi birçok donanım olacak. Bölgesinde fark yaratacak kalitede ve fiyat ile vatandaşlarımıza sunduğumuz projeyi 2021 yılının son çeyreğinde teslim etmeyi planlıyoruz.” ifadelerini kullandı.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.