Erkilet Yaprak Konutları’nda Konforlu Yaşam Başladı!

Erkilet Yaprak Konutları’nda Konforlu Yaşam Başladı!

Kayseri inşaat firmalarındanKaoğlu Yapıtarafından Erkilet’te yapımı tamamlanan Yaprak Konutları A Blok hak sahiplerine teslim edildi.

Modern bir anlayışla tasarlanan, ferah ve geniş balkonlarıyla yüksek standartlara sahip bir yaşam alanı sunan Yaprak Konutları A Blok, eşsiz lokasyonuyla da dikkat çekiyor. Şehrin gelişmekte olan bölgesi Erkilet’te yer alan Yaprak Konutları, hem şehir gürültüsünden uzak hem de şehrin önemli noktalarına yakınlığıyla cazibe merkezi olarak göze çarpıyor. Çocuk Hastanesi’ne 5, Bölge Hastanesi’ne 8, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’ne 8, Otobüs Terminali’e 10, şehir merkezine ise 12 dakika uzaklıkta bulunan Yaprak Konutları, temiz havası ve eşsiz manzarasıyla da huzurlu bir gelecek vadediyor.

Birinci kalite malzemelerle lüks ve konforun üst düzeyde hissedildiği bir ortam sunan proje, geniş ve kullanışlı yaşam alanları, ebeveyn banyosu ve açık otoparkı ile hak sahiplerinin bütün beklentilerini karşılıyor.

Kayseri’de Satılık Lüks Daireler Kaoğlu Yapı’da

Kaoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kavaklıoğlu, Erkilet’te yapımını tamamladıkları Yaprak Konutları A Blok’u oturuma hazır hale getirdiklerini söyledi. 3+1, 170 metrekare 19 daireden oluşan konutlarda hak sahiplerinin taşınmasıyla birlikte yaşamın başladığını dile getiren Kavaklıoğlu, “Kayseri’de satılık daire denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olmanın kıvancını yaşıyoruz. Ülke geneli yaşanan ekonomik sorunlar ve inşaat sektöründeki krize rağmen vadettiğimiz gibi projelerimizi tamamlayarak hak sahiplerine teslim ediyoruz. Vatandaşlarımız, Yaprak Konutları’nda istedikleri lüks ve konforlu yaşama kavuştu.” ifadelerini kullandı.

Konutta Fırsatları Kaçırmayın!

Kaoğlu Yapı olarak şehrin çeşitli yerlerinde her aile tipine uygun konut projelerinin devam ettiğini dile getiren Kavaklıoğlu, “İnşaat firmaları maliyetlerde yaşanan artışları henüz projelerine yansıtmadı. Bu da vatandaşlarımız için ev alma fırsatını ortaya koyuyor. Yeni yıl ile birlikte maliyet artışlarının fiyatları etkileyeceği öngörülüyor. Kaoğlu Yapı olarak biz de maliyetlerdeki yaşanan artışı satılık daire ve satılık villa projelerimize yansıtmadık. Dolayısıyla vatandaşlarımızın bu fırsatları değerlendirerek ev sahibi olmalarının tam zamanı.” diye sözlerini tamamladı.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.