Kaoğlu, Enerji Verimliliği Yüksek Konut Projeleriyle Fark Yaratıyor

Kaoğlu, Enerji Verimliliği Yüksek Konut Projeleriyle Fark Yaratıyor

Kayseri’de satılık ev yaparak vatandaşları konut sahibi yapan Kaoğlu Yapı, ısı yalıtımlı binalarıyla vatandaşların cebini koruyor.

Kayseri Erkilet’te Yaprak Konutları, Yakut Mahallesi’nde de Bettylife konut projelerinin yapımını hızla sürdüren Kaoğlu Yapı, uluslararası standartlara uygun ısı yalıtım malzemeleri ile enerji verimliliği yüksek yaşam alanları üretiyor. Türkiye’deki enerjinin yüzde 40’ını binalarda tüketildiğini vurgulayan Kaoğlu Yapı Genel Müdürü Hakan Kavaklıoğlu, bunun yüzde 80’inin ise binaların ısıtma ve soğutulmasında harcandığını dile getirdi. Türkiye’de enerji kaynakları sınırlı olduğu için mevcut kaynakların tasarruflu kullanılması gerektiğini anlatarak, tasarruf sağlamada en önemli paylardan birinin ise binaların yalıtımı olduğunu dile getirdi. Doğru çatı ve cephe yalıtım uygulamaları ile enerji tasarrufunun yüzde 50 oranında sağlanabileceğini belirtti.

Kayseri’deki konut projelerinde uluslararası standartlara uygunısı yalıtım malzemelerikullanarak enerji dostu evler ürettiklerini vurguladı. Kaoğlu Yapı olarak en doğru ve kaliteli malzeme kullanarak ürettikleri satılık dairelerde dış yalıtımın yanı sıra iç yalıtıma da önem verdiklerini ifade eden Kavaklıoğlu, “Duvarların iç yüzeylerinde, katlar arasında ve ara bölmelerde doğru malzeme kullanarak gürültünün de önüne geçiyoruz. Amacımız, satılık konut projelerimizde vatandaşlarımıza üst düzeyde konforlu bir yaşam alanı hazırlamak. Bugün olduğu gibi bundan sonra da enerji verimliliği yüksek konut projelerimizle her daim Kayserililerin yanında olacağız.” ifadelerini kullandı.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.