Anasayfa Medya Blog Kaoğlu, Pandemi Önlemlerine Titizlikle Uyuyor!

Kaoğlu, Pandemi Önlemlerine Titizlikle Uyuyor!

Kaoğlu Yapı, Salgına Karşı Bütün Önlemlerini Aldı!

Koronavirüs pandemisi nedeniyle başta devlet kurumları olmak üzere toplumun her kesiminde önlemler alınıyor. Kayseri’de satılık daire yaparak insanları ev sahibi yapan Kaoğlu Yapı da salgına karşı bütün önlemlerini aldı. Bütün personeline Covid-19 testi yapan firma, merkez ve satış ofislerinin yanı sıra personel taşıyıcı araçlarını da belirli periyotlarda dezenfekte ederek hastalığa karşı önlemlerini sıklaştırdı.

Kaoğlu, Pandemi Önlemlerine Titizlikle Uyuyor!

Koronavirüs salgının halk sağlığı için büyük tehdit oluşturduğu günlerden geçtiğimizi söyleyen Kaoğlu Yapı Proje Satış müdürü Oktay Günbay, firma olarak sorumluluk bilinciyle çalışanlar ve halk sağlığı için bütün önlemleri aldıklarını belirtti. Bütün personellerine Covid-19 testi yaptıklarını vurgulayan Günbay, başta merkez ofis olmak üzere satış ofisi ve personel taşıyıcı araçlarını devamlı dezenfekte ettiklerini dile getirdi.

Kaoğlu Yapı olarak Yakut Mahallesi’nde devam eden Bettylife Konut Projesi ile Erkilet’teki Yaprak Konutları’nda da bütün önlemlerin alındığının altını çizen Günbay, vatandaşların hiç çekinmeden örnek daireleri görmeye gelebileceklerini ifade etti.

Örnek Daireler Hazır, Vatandaşlar Çekinmeden Görmeye Gelebilir!

Kaoğlu Yapı olarak devletin açıkladığı bütün pandemi kurallarına bütün personellerinin hassasiyetle uyduğuna vurgu yapan Günbay, bu zor günlerin toplumun her kesiminin birlik ve beraberlik içerisinde sosyal mesafe temizlik kurallarına dikkat etmesiyle aşılacağını sözlerine ekledi.

Kayseri inşaat firmalarından biri olan Kaoğlu Yapı’nın Kayseri’de satılık ev arayanlara yönelik ürettiği konutlarla ilgili bilgi almak, konut projelerini incelemek için https://www.kaoglu.com.tr internet sitesini ziyaret edebilir veya bizleri arayabilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi