Anasayfa Medya Blog Kaoğlu Yapı, Ayrıcalıklı Seçeneklerle Ev Sahibi Yapıyor

Kaoğlu Yapı, Ayrıcalıklı Seçeneklerle Ev Sahibi Yapıyor

Kayseri’de satılık konut üreterek vatandaşları ev sahibi yapan Kaoğlu Yapı, özel ödeme ve takas imkânı seçenekleri ile ev almayı kolaylaştırıyor.

Kayseri’deki inşaat firmalarından biri olan Kaoğlu Yapı, kaliteden taviz vermeden yaptığı konut projeleri ile vatandaşları hayallerindeki evlere kavuşturuyor. Vatandaşların ev almalarını kolaylaştırmak için ekstra seçenekler üreten Kaoğlu, hemen tapu, özel ödeme ve takas seçenekleri ile vatandaşları ev sahibi yapıyor.

Kaoğlu Yapı Genel Müdürü Hakan Kavaklıoğlu, devletin ekonomiyi canlandırmak için alternatifler ürettiği bir ortamda kendilerinin çeşitli seçenekler ile ev alımını kolaylaştırdıklarını söyledi. Kaoğlu Yapı olarak Kayseri’nin gelişmekte olan bölgesi Erkilet’te yapımı devam eden Yaprak Konutları’ndan satılık daire almak isteyenler için avantajlı seçenekler hazırladıklarının altını çizen Kavaklıoğlu, “Müşterilerimize hemen tapu, özel ödeme ve takas seçenekleri sunarak onları hayallerindeki evlere kavuşturuyoruz. Müşterimiz dairesini beğendikten sonra ödeyebileceği peşinatı söylüyor, biz de onunla birlikte her ay ödeyebileceği taksitleri tespit ederek ev alımını kolaylaştırıyoruz. Bunun yanında takas seçeneği de sunuyoruz. İsteyen müşterimiz mevcut evi, aracı veya yatırımı varsa bağımsız bir firma tarafından güncel değerini belirledikten sonra takas imkânı ile Kayseri’de lüks dairelerimizden ev sahibi olabiliyorlar.” İfadelerini kullandı.

Erkilet’te yapımı devam eden Yaprak Konutları’nın 3+1 ve 170 m2 olduğunu dile getiren Kavaklıoğlu, projede en kaliteli ve konforlu malzemeler kullanıldığını anlattı. Erkilet’in temiz havası ve şehir gürültüsünden uzak konumuyla geleceğin yaşam merkezi olduğunu dile getiren Kavaklıoğlu, Yaprak Konutları’nın da Çocuk Hastanesi’ne 5, Bölge Hastanesi’ne 8, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’ne 8, Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne 10, şehir merkezine de 12 dakika uzaklığıyla ayrıcalıklı bir lokasyon sunduğunu ifade etti.

Yaprak Konutları, özel ödeme ve takas seçenekleri ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz, ayrıca Kayseri Erkilet'te yapımı devam eden Yaprak Konutları proje detaylarına kaoglu.com.tr/erkilet-yaprak-konutlari adresinden Kayseri konut projelerimizi inceleyebilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi