Kaoğlu Yapı Doğru Daire Tipi ile Vatandaşı Ev Sahibi Yapıyor

Kaoğlu Yapı Doğru Daire Tipi ile Vatandaşı Ev Sahibi Yapıyor

Kayseri’de yaklaşık 40 yıldır inşaat sektöründe hizmet veren Kaoğlu Yapı, müşteri ihtiyaçlarına göre belirlediğidoğru daire tipleriyle vatandaşları ev sahibi yapıyor.

Kaoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavaklıoğlu, 1980’li yıllardan beri inşaat sektörü ile içli dışlı olduklarını, son 20 yılda da ev ve işyerleri yaparakvatandaşları ev sahibi yaptıklarını söyledi. Bu zamana kadar yaptıkları bütün inşaatlarda müşteri ihtiyaçlarına göre çalışmalar yaptıklarının altını çizen Kavaklıoğlu, inşaatlarda da birinci sınıf kalite malzemeler kullandıklarını dile getirdi. Ev gibi hem ömürlük hem de büyük miktar paraların ödendiği alışverişlerde müşterilerin kaliteli malzemelerin kullanıldığı kullanışlı daireler aradığını dile getiren Kavaklıoğlu, “Biz de bütün inşaatlarımızda en kaliteli malzemeleri kullanıp en güvenli evleri yapıyor, insanların ihtiyaçlarına göre doğru daire tipleri ile karşılarına çıkarak onlara en huzurlu ve mutlu bir şekilde oturacakları veya kârlı yatırım yapma imkânı sağlayacak yaşam alanlarını sunuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kaliteye Önem Veriyoruz

Kaoğlu Yapı olarak kurumsal vizyon gereği kalite politikasını çağın gerekleri doğrultusunda güncelleyerek zamanının ötesinde bir firma olarak faaliyet gösterdiklerini vurgulayan Kavaklıoğlu, “Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına göre hareket ediyoruz. Çevre, iş sağlığı ve güvenliği gibi kalite standartlarını ön plana alarak sektörümüzde öncü bir kurum olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Kurum performansının en üst seviyeye ulaşması, yenilikçi yaklaşımların hizmet politikası olarak benimsenmesi kalite politikamızın bir gereği olarak sürdürülmektedir. İş standartlarımızı belgelendirerek çalışmaktayız.” diye konuştu.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.