Kaoğlu Yapı Doğru Lokasyonlarda Değer Kazanan Evler Üretiyor

Kaoğlu Yapı Doğru Lokasyonlarda Değer Kazanan Evler Üretiyor

Kaoğlu Yapı, 2000 yılından beri yaptığı konutlarla Kayseri’de yüzlerce vatandaşı ev sahibi yaptı. Projelerini doğru lokasyonlarda inşaa eden Kaoğlu Yapı, müşterilerinedeğer kazanan evlerüretiyor.

Kaoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavaklıoğlu, yaklaşık 20 yıldır müşterilerini ev sahibi yapmanın yanında onlara kaliteli yaşam alanları sunmanın çabasını verdiklerini söyledi.

Bunun için konut yaparken yer seçiminde ince eleyip sık dokuduklarının altını çizen Kavaklıoğlu, “Müşterilerimize bir yandan içinde güzel zaman geçirecekleri yaşam alanları üretmenin çalışmalarını yaparken, diğer yandan da zaman ilerledikçedeğer kazanan evleri olması için mesai yapıyoruz. Bunun için de yer seçimi çok önemli.” dedi.

Kaliteli Malzeme ve Doğru Daire Tipi

Kaoğlu Yapı olarak birinci sınıf malzemeler kullanarak konut inşa ettiklerini vurgulayan Kavaklıoğlu, “Biz ürettiğimiz konutları sadece içinde gece ve gündüzümüzü geçirdiğimiz bir alan olarak düşünmüyoruz. Bizim için ev, insanların mutlu, huzurlu, içerisinde anılar biriktirdikleri, kendilerine yuva yaptıkları yaşam alanlarıdır. Bunun için bütün birikimimizi bu doğrultuda kullanıyoruz.” ifadelerini kullandı.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.