Kaoğlu Yapı, Kayseri' de Yeni Konut Projeleriyle Yaşamı Keyfe Dönüştürecek

Kaoğlu Yapı, Kayseri' de Yeni Konut Projeleriyle Yaşamı Keyfe Dönüştürecek

Kaoğlu Yapı, Kayseri'de kaliteli ve konfordan taviz vermeden, en avantajlı fiyatlarla vatandaşları ev sahibi yapma vizyonuyla yeni projeler üretmeye devam ediyor.

Kayseri inşaat firmalarından biri olan Kaoğlu Yapı, ürettiği satılık konutlar ile vatandaşları hayallerindeki evlere kavuşturmaya devam ediyor. Yakut Mahallesi, Erkilet ve Mimarsinan’da konut projeleri yapan firma, vatandaşların yoğun talepleri nedeniyle yeni konut projeleri gündemine aldı. Yakut Mahallesi’nde Betty Life, Erkilet’te Yaprak Konutları, Mimarsinan’da da Meşe Konutları yoğun ilgi gören firma, Betty City1, Betty City2, Betty Plus ve Yaprak Tema projelerini gündemine aldı.

Yeni projeleri için fizibilite ve projelendirme çalışmalarını tamamlayan firma, üreteceği satılık lüks dairelerin örnek dairelerini kısa zamanda hazır hale getirmeyi amaçlıyor.

Her Bütçeye Uygun Satılık Lüks Daire Üretecek

Kaoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kavaklıoğlu, inşa ettikleri konut projelerine vatandaşların büyük ilgi gösterdiğini, çoğu projenin tamamlanmadan konutların satıldığını anlattı. Bunun üzerine 2021-2022 yıllarında yeni konut projeleri için kolları sıvadıklarını anlatan Kavaklıoğlu, “Yakut Mahallesi’ndeki Betty Life konut projemiz ile Erkilet’teki Yaprak Konutları yakında tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilecek. Meşe Konutları’ni ise teslim ettik. Bütün projelerimize vatandaşlarımız büyük ilgi gösterdi. Bu firmamıza olan güveni de ortaya koydu. Bizler de gelen yoğun istek ve talepler doğrultusunda yeni konut projelerini gündeme aldık.” Dedi.

Betty City1, Betty City2, Betty Plus ve Yaprak Tema konut projeleri üzerindeki teknik çalışmaların devam ettiğini dile getiren Kavaklıoğlu, bu projelerin temellerinin de yakın bir zamanda atılacağını ifade etti. Yeni projeler için örnek dairelerin hazırlanmaya başlandığını vurgulayan Kavaklıoğlu, “Kayseri’de satılık ev, satılık lüks konut denildiğinde akla gelen ilk inşaat firmalarından biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bize gelen talepler, sektörde oluşturduğumuz güveni de gösteriyor. Bu güveni daha da ziyadeleştirip, kaliteden taviz vermeden Kayseri’de satılık ev üretmeye devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.