Kavaklıoğlu: Birinci Önceliğimiz Vaktinde Teslimat

Kavaklıoğlu: Birinci Önceliğimiz Vaktinde Teslimat

Kaoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavaklıoğlu, ürettiklerikonutları vaktinde teslimetmenin temel prensipleri olduğunu söyledi.

Kaoğlu Yapı olarak 40 yıllık inşaat sektörü ve 20 yıllık daire yapıp teslim etme tecrübesi ile hizmet verdiklerini dile getiren Kavaklıoğlu, “En büyük amacımız; güvenip ömürlük alışverişlerinde bizi tercih eden müşterilerimizi her konuda memnun etmektir. Bu doğrultuda en kaliteli malzemeleri kullanarak ürettiğimiz yaşam alanlarını vaktinde teslim etmek en büyük övünç kaynağımızdır. ” dedi.Temel prensiplerinin her ne olursa olsun ürettikleri konutları belirledikleri tarihlerde vaktinde teslim etmek olduğunun altını çizen Kavaklıoğlu, “Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu doğrultuda birinci kalite malzemelerle ürettiğimiz konutları vatandaşlarımıza vaktinde teslim etmek için geceli gündüzlü çalışıyoruz. Temel amacımız; bize güvenip bütün birikimlerini emanet eden müşterilerimizi mağdur etmemek, mutlu, huzurlu, kendilerine yuva yapacakları yaşam alanlarını oluşturmaktır.” ifadelerini kullandı.

Her Zaman Müşterilerimizin Yanındayız

Kendilerini tercih eden müşterilerin Kaoğlu Yapı güvencesiyle hem ev hem de mutlu ve huzurlu yaşam alanları alarak kârlı yatırımlar yapacaklarını dile getiren Kavaklıoğlu, “Kaoğlu Yapı olarak rekabetçi ve müşteri temelli bir politika yürütüyoruz. Bu nedenle gerek konut tesliminden önce gerekse de konut tesliminden sonra daima müşterilerimizin yanındayız.” diye konuştu.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.