Koronavirüs, Villa Projelerine Bakışı Değiştirdi!

Koronavirüs, Villa Projelerine Bakışı Değiştirdi!

Koronavirüs salgını sonrası satılık ev arayan vatandaşların villa projelerine olan ilgisi arttı. Salgın nedeniyle sosyal yaşamdan uzaklaşmak, insanlarla arasına mesafe koymak isteyen vatandaşlar bahçeli villalara yöneldi. İnsanların bu yönelimleri inşaat firmalarının proje tercihlerine de yansıdı. Firmalar, yeni projelerinde bahçeli satılık villalara da yer vermeye başladı.

Kaoğlu YapıYönetim Kurulu Başkanı Hakan Kavaklıoğlu, pandemi şartlarının insanların konut tercihini değiştirdiğini, vatandaşın artık apartmanlardan ziyade bahçeli villalar veya sosyal alanlı donatıları olan sitelere yöneldiklerini söyledi. İnsanların kalabalıklardan uzaklaştığının altını çizen Kavaklıoğlu, “İnsanlar artık sağlıklarını düşünmeye başladı. Çocuklarıyla birlikte kendilerine sağlıklı alanlar oluşturmak istiyorlar. Bu nedenle kalabalık ortamlar yerine daha sakin, sessiz ve huzurlu bir yaşam için bahçeli villalara yönelmeye başladılar.” dedi.

Kayseri’de Satılık Villa Projeleri Kaoğlu Yapı’da

Vatandaşların değişen talepleri sonrası inşaat firmalarının da yeni projelerinde bahçeli satılık villa projelerine yer vermeye başladıklarını dile getiren Kavaklıoğlu, “Villaya olan talep artınca hemen hemen bütün inşaat firmaları villaya da yöneldi. Kayseri’de satılık lüks konut yaparak vatandaşları ev sahibi yapan Kaoğlu Yapı da bu doğrultuda villa projelerini geliştirmeyi sürdürüyor. Hazırladığımız villa projeleri ile vatandaşlarımıza sevdikleriyle birlikte kalabalıklardan uzak, hem kendini hem de çevresini her bakımdan koruma altına alacağı ayrıcalıklı yaşam alanları sunacağız. Kaliteli malzemenin estetik ve konforla buluşacağı villa projelerimiz ile vatandaşlarımızın bütün beklentilerine cevap vereceğiz. Bütün vatandaşlarımızı hazırladığımız villa projelerini görmek için satış ofislerimize bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.