Küçük Dokunuşlarla Evinize Sonbahar Şıklığı Getirebilirsiniz

Küçük Dokunuşlarla Evinize Sonbahar Şıklığı Getirebilirsiniz

Her insan zaman geçtikçe belirli periyotlarda evinde yenilik yapmak ister. Bu yenilikler insanı zinde tutmak, mutlu etmek için önemlidir. Bu değişiklik zamanlarından biri de hiç şüphesiz sonbahar mevsimidir. Sonbahar denilince aklımıza sıcak aydınlatmalar, mum ışıkları, toprak tonları gelir. Kayseri inşaat firmalarından Kaoğlu Yapı olarak bugün sizlerle evinize yapacağınız sonbahar dokunuşları ile ilgili bilgiler paylaşacağız. İşte sonbahar mevsimini evinize yansıtacak küçük dokunuşlar,5 sonbahar ev dekorasyonu fikri:

Mumlarla Sıcak Bir Atmosfer Oluşturun

Sonbahar mevsimi denilince evde yapılacak en belirgin değişiklik mum ışığıdır. Mum ışığı evinize samimi ve sıcak bir hava katar. Evinizin çeşitli yerlerine harika kokulu mumları yerleştirerek hem evinizin görünümünü hem de havasını değiştirebilirsiniz. Tek başınıza masada yemek yerken yanan bir mum bile size iyi gelecektir.

Sıcak Aydınlatma Öğelerini Kullanın

Sonbahar havasını evinize yansıtan en önemli ögelerden biri de aydınlatmalardır. Bunun için evinizin çeşitli yerlerine sıcak ışıklar yayan abajurları, led ışıkları veya dekoratif objeleri yerleştirerek sonbaharı evinize getirebilirsiniz. Bölyece koltuğunuzda otururken loş ve tatlı bir ışıklandırma eşliğinde içeceğiniz sıcak bir Türk kahvesi, sevdiklerinizle edeceğiniz sohbetler, dışarıdaki eşsiz sonbahar güzelliklerinin tadını daha güzel çıkarabilirsiniz

Yumuşacık Kırlent ve Battaniyeleri Çıkarın

Sonbahar ile birlikte havaların serinlemesiyle yumuşacık battaniyeler, kırlentler ve bizi sıcak tutacak örtüler de evlerimizde yerini alıyor. Sizler de pofuduk kırlent ve yumuşacık battaniyeleri ortaya çıkararak sonbaharı evinizde hissettirebilirsiniz.

Sonbaharda Ev Dekorasyonu 5 Fikir Kırlent ve Battaniye | Kaoğlu Yapı

Okuma Köşesi Oluşturun

Sonbaharda evde yapabileceğiniz en cazip eylemlerden biri de elinize kahve alarak kitapların engin dünyasına kendinizi kaptırmanızdır. Bunun için de evinizin bir köşesinde, düşen yaprakları görebileceğiniz bir pencere kenarı olursa daha güzel olur, kendinize konforlu ve huzurlu bir okuma köşesi oluşturmanız gerekir. Buraya koyabileceğiniz rahat bir koltuk ya da minder, üzerinize alabileceğiniz bir örtü ve bir okuma lambası sizin için yeterli olacaktır.

Mutfak Masanıza Mevsim Meyveleriyle Dolu Tabak Koyun

Sonbaharı evinizde hissettirecek şeylerden biri de mevsim meyveleridir. Bunun için mutfak masanız veya salonunuzdaki sehpanın üzerine içerisinde mevsim meyvelerinin bulunduğu bir tabak hazırlamanız önemlidir. Mandalina, portakal, elma, armut gibi leziz meyveler hem şifa dağıtacak hem de sonbaharı evinize getirecektir.

Kaoğlu Yapı, Kayseri satılık evler, evinize yönelik dekorasyon önerileri, inşaat sektöründeki gelişmelerle ilgili bilgi almak için https://www.kaoglu.com.tr/ internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.