Meşe Konutları’na Kayserililerden Yoğun İlgi

Meşe Konutları’na Kayserililerden Yoğun İlgi

Kayseri’nin önemli inşaat firmalarından biri olan Kaoğlu Yapı’nın Mimar Sinan Mahallesi (Mimsin)’de yaptığıMeşe KonutlarıKayserililerden yoğun ilgi gördü. Proje tamamlanmadan bütün daireler satılırken, önümüzdeki günlerde hak sahiplerine anahtarları teslim edilecek.

Kaoğlu Yapı Genel Müdürü Hakan Kavaklıoğlu, önümüzdeki günlerde dairelerin anahtar teslimini yapacaklarını söyledi. Kayserililerin projeye yoğun ilgi gösterdiklerini ve proje daha tamamlanmadan bütün konutların satıldığını ifade eden Kavaklıoğlu, Kayseri halkına Kaoğlu Yapı’ya duydukları güven ve teveccüh için teşekkür etti.

"Kaliteden Ödün Vermiyoruz"

Kaoğlu Yapı olarak her projede kaliteden ödün vermeden konut ürettiklerinin altını çizen Kavaklıoğlu, "Yaptığımız her konutta kendimiz oturacakmışız gibi düşünüyoruz ve buna göre davranıyoruz. Her nerede olursa olsun kaliteden ödün vermeden, fark yaratan ve her geçen gün değerlenen konutlar üretiyoruz." dedi. Kayseri’de kaliteli ve sağlam yapının adresi olduklarını dile getiren Kavaklıoğlu, bundan sonra da aynı düşünceyle nitelikli konutları uygun fiyatlarla vatandaşa sunmaya devam edeceklerini kaydetti.

Yapımı Devam Eden Konut Projeleri

Yakut Mahallesi’nde Betty Life, Erkilet’te de Yaprak Konutları’nın yapımının sürdüğünü vurgulayan Kavaklıoğlu, şehrin çeşitli yerlerinde farklı daire seçenekleriyleyeni projelerüretmeye devam ettiklerini sözlerine ekledi. Yaptığımız konut projeleri ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. AyrıcaKayseri Meşe Konutlarıprojesi hakkında bilgi edinmek için verilen link üzerinden inceleyebilirsiniz.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.