Odanızın Havasını Değiştirecek Kırlent ve Yastık Kılıfları

Odanızın Havasını Değiştirecek Kırlent ve Yastık Kılıfları

Küçük dekoratif dokunuşlarla evinizin havasını değiştirmek mi istiyorsunuz? O zaman birbirinden şık ve farklı modellerdeki kırlent ve yastık kılıfları tam da istediğiniz etkiyi verecektir. Kaoğlu Yapı olarak bugün kırlent ve yastık kılıfı modelleri ile evinizin havasını nasıl değiştireceğini sıralıyoruz. İşte evinize farklı bir hava katacak birbirinden güzel kırlent ve yastık kılıfı modelleri…

1. Kırık beyaz, hasır kenarlı ve püsküllü 2'li kırlent kılıfı

Açık renkli ve sade modelleri beğeniyorsanız Cozy & Soft’un kırık beyaz hasır kenarlı ve püsküllü 2'li kırlent kılıfıtam da size göre. Soft renkleri ve vintage havasıyla sade şıklığı evine taşıyacak.

2. Pelüş model kırlent kılıfı

Hem çok şık hem de çok sevimli olan Gültek Home’un pelüş kırlent kılıfı tam size göre. Üstelik dilerseniz farklı renkleri de tercih edebilirsiniz.

3. Ponpon kenarlı, krem rengi kılıf

Cozy & Soft’un tamamen pamuk kumaştan el işçiliğiyle üretilmiş 4 kenarı da ponponlu krem kırlent kılıfı ile istediğiniz evinizde havayı yakalayabilirsiniz.

4. Dantel ve püskül detaylı kırlent kılıfı

Vivamaisonözel tasarım krem ekru dantelli püsküllü keten kırlent yastık kılıfıketen kumaşı ve nostaljik görümüyle evinizdeki havayı anında değiştirecek. Üstelik farklı renklerini de tercih edebilirsiniz.

5. Çizgi detaylı kırlent kılıfı

Vivamaison’unözel tasarım gri keten ponponlu kırlent yastık kılıfı modelleri odalarınıza ayrı bir boyut katıyor. Üstelik isterseniz farklı renklerini ve modellerini de tercih edebilirsiniz.

6. 6’lı düet kırlent kılıfı seti

Yumuşak dokulu kumaştan üretilen Pilloveland’ın6'lı kadın desenli çift tarafı baskılı süet kırlent kılıfları yumuşak dokulu kumaştan üretilmiş yapısıyla odalarınızın havasını anında değiştirecek.

7. Özel tasarım canlı renkli 7 parça kırlent takımı

Realhomes’unçift taraflı özel tasarım 7'li kırlent kılıfı setinin,etnik desenli ve canlı renkli modellerine hayran kalacaksınız. Çift taraflı özel tasarımı ve capcanlı renkleriyle 7 parçadan oluşan kırlent kılıfı seti ile odalarınız canlanacak.

8. Çift taraflı baskılı portre desenli 4’lü kırlent kılıfı

Pilloveland’ınçift tarafı baskılı portre desenli 4'lü kırlent kılıfıseti insan ve hayvan sağlığına zararlı kimyasal maddeler içermiyor. Hem şık hem de sağlıklı…

9. Omega desenli çift tarafı baskılı 4’lü süet kırlent kılıfı

Pilloveland’ınçift tarafı baskılı omega desenli 4'lü süet kırlent kılıfı seti deinsan ve hayvan sağlığına zararlı kimyasal maddeler içermeyen yapısıyla öne çıkıyor. Kaliteli kumaşı ve canlı renkleriyle tam zevkinize göre…

10. Siyah beyaz dekoratif 6’lı kırlent kılıfı

OttosonHome’un premium dekoratif 6'lı kırlent kılıfısiyah ve beyazın bir araya geldiği tasarımlarıyla oldukça şık bir görüntüde. Hayatında siyah ve beyazdan vazgeçemeyenler için…

11. Paradise desenli çift tarafı desenli süet 6’lı kırlent kılıfı

Pilloveland’ın6'lı paradise desenli çift tarafı baskılı süet kırlent kılıfları spor tarz dekorasyon sevenler tercih nedeni olacak. Süet dokulu kumaştan üretilen, insan ve hayvan sağlığına zararlı kimyasal maddeler içermeyen bu setin pastel renklerine hayran kalacaksınız!

12. Özel tasarım 4’lü kombin kırlent kılıfı

OttosonHome’un özel tasarım dekoratif 4'lü kombin kırlent kılıfıağır dekorasyonları çok şık bir şekilde tamamlayacak. Şıklığıyla göz dolduran bu set ile odalarınıza hem hareket hem de ayrı bir hava gelecek.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.