Anasayfa Medya Blog Salkım Garden Konut Projesi Lansmana Çıktı

Salkım Garden Konut Projesi Lansmana Çıktı

Kaoğlu Yapı, Salkım Garden Konut Projesi ile kaliteden taviz vermeden her bütçeye uygun fiyatlarla aileleri ev sahibi yapıyor.

Salkım Garden Konut Projesi Lansmana Çıktı | Kaoğlu Yapı

Kayseri inşaat firmalarından biri olan Kaoğlu Yapı, satılık lüks konutların yanısıra orta ve alt gelir düzeyindeki vatandaşları da Kaoğlu Yapı güvencesiyle kaliteli konuta kavuşturuyor. Firma, bu amaçla Talas’ta Salkım Garden Konut Projesi’ni lansmana çıkardı. Her bütçeye uygun ödeme koşulları ile vatandaşlara ev sahibi olma imkânının sunulduğu 2+1 ve 3+1 konutlu projede; açık otopark, çocuk oyun alanı, merkezi sistem ısıtma ve giriş kontrol sistemli güvenlik sistemleri yer alıyor.

Kaoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kavaklıoğlu, firma olarak her bütçeye uygun satılık daire üreterek vatandaşları ev sahibi yapmayı amaçladıklarını söyledi. Firma olarak Yakut Mahallesi, Erkilet ve MimSin’de konut projeleri sürdürdüklerini dile getiren Kavaklıoğlu, orta ve alt gelir düzeyindeki vatandaşlardan yoğun bir şekilde talep gelmesi üzerine Talas’ta yeni bir proje başlatmaları kararı aldıklarını anlattı. Salkım Garden adını verdikleri konut projesi ile kaliteden taviz vermeden her bütçeye uygun satılık konut üreteceklerini ifade eden Kavaklıoğlu, “Kayseri satılık ev denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri olmak için çalışmalarımız sürüyor. Bu amaçla üst gelir grubuna yönelik satılık lüks dairelerin yanında orta ve alt gelir grubuna yönelik de projeler üretmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

Uygun Ödeme Koşullarıyla Ev Sahibi Olacaklar

Ürettikleri her satılık daire ile vatandaşların yaşamlarını keyfe dönüştürmeyi amaçladıklarının altını çizen Kavaklıoğlu, “Temel prensibimiz; kalite ve konfordan taviz vermeden en avantajlı fiyatlarla vatandaşlarımızı ev sahibi yapmaktır. Bu amaçlarla çalışmalarımızı yoğun olarak sürdürüyoruz. İnşaat sektörünün zor günler geçirdiği bu pandemi günlerinde Yakut Mahallesi’ndeki Betty Life ile Erkilet’teki Yaprak Konutları’nı tamamlayarak vatandaşlarımıza teslim edeceğiz. Salkım Garden projesi ile de orta ve alt gelir düzeyindeki vatandaşlarımızın düşük peşinat ve düşük taksitlerle ev sahibi olmalarını amaçlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kaoğlu Yapı tarafından Yakut Mahallesi ve Erkilet’de devam eden Kayseri satılık konut projelerini Devam Eden Projeler internet adresinden görebilirsiniz.