Şişe ve Yumurta İle Yapabileceğiniz Muhteşem Dekorasyonlar!

Şişe ve Yumurta İle Yapabileceğiniz Muhteşem Dekorasyonlar!

Evimizi daha estetik göstermek için çoğu zaman dekoratif eşyalar kullanırız. Ancak çoğu ev hanımının en çok şikâyet ettiği şey maalesef dekoratif eşyaların pahalı olması. Kayseri’de satılık ev ve iş yeri üreterek vatandaşları uygun fiyatlarla ev sahibi yapan Kaoğlu Yapı olarak sizlere ipuçlarını vereceğimiz yöntemlerle oluşturacağınızdekoratif malzemelerhem ucuz hem de çok şık olacak. Boş şişe ve yumurta kullanarak yapabileceğiniz bu orijinal tasarımlara gelin birlikte bakalım…

Evinizde yapacağınız küçük dokunuşlarla yaşam alanlarınızı renklendirebilir, düşük maliyetlerle tarzınıza uygundekoratif ürünleroluşturabilirsiniz. Bir silikon tabancası ve birkaç malzeme ile yapacağınız dekoratif eşyalara siz de inanamayacaksınız.

Şişeleri Baştan Yaratın!

Evimizde tükettiğimiz içeceklerin cam şişelerini çoğu zaman istemeye istemeye çöpe atarız. Peki bu şişeleri atmadan güzel, estetik dekoratif eşyalara dönüştürebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Mesela istediğiniz şişenin içerisine deniz kumu veya deniz kabukları koyup ağzını iple bağlayarak harika bir biblo oluşturabilmeyi denediniz mi? Yada şişenizi boyayıp şık bir vazo elde edebileceğinizi biliyor musunuz?

Kapı Süsleriniz Size Özgü Olsun!

Kapılarımızı süsleyerek misafirlerimiz geldiğinde daha ilk andan güzel bir manzara ile karşılaşmasını isteriz. Peki evde yapabileceğiniz kapı süsleriyle kendinize özgün, orijinal ürünler çıkarabileceğinizi biliyor musunuz? Bunun için sadece kuru ya da yapay çiçekler ile metal bir tele ihtiyacınız var. Bunun için metal tele istediğiniz şekli verip bitki dallarını telin üzerine dolamanız gerekiyor. Daha sonra istediğiniz şekilde süsleyip, son olarak da minik bir halat ipi yapıştırıcı kullanarak askılık yapın. Size özgü kapı süsünüz hazır, hepsi bu kadar!

Yumurta Süslemeleri Son Trend!

Son zamanlarda en çok beğenilen dekoratif ürünlerden birisi ise yumurtalar süslenerek oluşturulan süslemeler… Herhangi bir dekoratif tabak veya sepette sergilenebilecek yumurtalar bilenin aksine çok daha uzun süre dayanabilir. Yumurtayı süsleyerek kullanmak istiyorsanız öncelik minik bir delik ile içerisini boşaltmanız gerekiyor. Bu işlemi yaparken yumurtanızın çatlamamasına dikkat edin. Daha sonra deliği minik bir boncuk veya yumuşak bir kağıtla kapayabilirsiniz. Ardından yumurtamızı ince fırçalar ve rengarenk boyalarla istediğiniz tasarımları verecek şekilde boyayabilirsiniz.

Tatlı Rüyalar İçin Düş Kapanı!

Kötü rüyalar görmemizi önlediği söylenen düş kapanları, yatak odalarının favori aksesuarlarından biridir. Mağazalarda cep yakıcı fiyatlarla satılan düş kapanlarını evimizde yaparak daha uygun fiyatlara mal edebiliriz. Bunun için tuhafiyeden yuvarlak bir kasnak alıp ip ile sarın. Ortasında ise istediğiniz deseni oluşturun. Bunu yapamıyorsanız herkesin evinde bulunan dantel parçalarından biri alarak ip yardımıyla kasnağa gerdirin. Daha sonra püsküller oluşturmak için kasnaktan aşağıya sarkacak ipleri kullanın. Bu iplerin ucuna tüyler ya da boncuklar asarak püskülü oluşturup dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.