Yaprak Konutları'nda Örnek Daire Hazır

Yaprak Konutları'nda Örnek Daire Hazır

Kaoğlu Yapı,Erkilet’te yapımı devam edenYaprak Konutları’nın örnek dairesini tamamlayarak görücüye sundu.

Kayseri’deki inşaat firmalarından Kaoğlu Yapı, şehrin gelişmekte olan bölgesi Erkilet’te Yaprak Konutları’nın yapımını tüm hızıyla sürdürüyor.3+1 ve 170 m2projede en kaliteli ve konforlu malzemeler kullanılıyor.

Kaoğlu Yapı Genel Müdürü Hakan Kavaklıoğlu, Yaprak Konutları’nın temiz havası ve şehir gürültüsünden uzak konumuyla huzurun adresi olacağını belirterek, vatandaşları hazırlanan örnek daireyi görmek için Kaoğlu Yapı’ya davet etti. Yaprak Konutları’nda en kaliteli malzemelerin kullanıldığını dile getiren Kavaklıoğlu, vatandaşların örnek dairede kendilerini nasıl bir yaşamın beklediğini göreceklerini anlattı.

Yaprak Konutları Ayrıcalıklı Bir Lokasyonda

Erkilet’in Kayseri’de geleceğin yaşam merkezi olduğunu ifade eden Kavaklıoğlu, Yaprak Konutları’nın Çocuk Hastanesi’ne 5, Bölge Hastanesi’ne 8, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi’ne 8, Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne 10, şehir merkezine de 12 dakika uzaklığıyla ayrıcalıklı bir lokasyon sunduğunu vurguladı.

Kaoğlu Yapı, devam eden veya bitirilip teslim edilen projeleri, Kayseri’deki satılık daireler konusunda bilgi almak, örnek dairemizi görmek içinhttps://www.kaoglu.com.tr/devam-eden-projelerlinkinden ziyaret edebilir veya bizleri arayabilirsiniz.


+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.