YAPRAK TEMA

Yaprak Tema, sadece çağdaş ve konforlu bir yaşam alanı olmanın ötesinde şehrin mimarisini etkileyecek, görenleri kendisine hayran bırakacak eşsiz bir yapı olma iddiasında...

Modern kent hayatının koşuşturmacasından yorulanlar için, bir ailenin tüm ihtiyaçlarını gözeterek, olabilecek en konforlu şekilde tasarlanan Yaprak Tema, sizlere sadece bir ev değil yeni bir yaşamın kapılarını aralıyor... Kayseri’de şehir gürültüsünden uzak, şifa kaynağı havası ve doğasıyla geleceğin yaşam merkezinde ultra lüks daireler sizleri bekliyor.

Yatırımcıların yeni gözdesi Erkilet Bulvar’ da yer alan Yaprak Tema konutları, Erciyes Dağı manzarası, Terminal, Çocuk Hastanesi, Nuh Naci Yazgan Üniversitesi ve Havaalanı’na olan yakınlığıyla eşsiz ve cazip bir lokasyon sunuyor.

Tek blok, 9 katlı ve 36 daireden oluşan A tipi proje, sıra dışı özellikleriyle sizlere ayrıcalıklı yaşamın kapılarını aralıyor.

3,5+1 ve 175 m2kullanım alanıylageniş ve ferah bir yaşam sunan proje, vestiyer, yüklük, gece holü, giyinme bölümü dolapları ile hayatınızı kolaylaştırıyor.

Lüks yaşamın zirve yaptığıYaprak Tema Projesi, 1. kalite malzemeler, izolasyon, güvenlik kamerası sistemi, açık otoparkı ve çocuk oyun alanları ile mutlu ve huzurlu yarınlara kapı aralamanızı sağlıyor.
YAPRAK TEMA
YAPRAK TEMA
Kaoğlu Yapı, yaklaşık 20 yıllık bir birikimle doğru lokasyonlarda, doğru projelerle, kaliteli malzeme kullanarak ürettiği konutları vaktinde teslim ederek müşterilerini ev sahibi yapar.

DİĞER PROJELER
    <%set prjler=bag.execute("select * from projeler where aid="& duy1("aid") &" order by sira desc") while not prjler.eof %>

+90 (352) 222 14 13
Kılıçaslan, Müderris Sk. No:28/A, 38030
Melikgazi/KAYSERİ
Kaoğlu Yapı Sahibinden
Kaoğlu Yapı Logo
Kaoğlu Yapı Logo

Copyright © 2022 KAOĞLU YAPI. Tüm Hakları Saklıdır.